Telefon+48 602 701 091 E-mailkontakt@martrans.net LokalizacjaMARTRANS Mariusz Jędrasik, ul. Wojska Polskiego 28C/2, 11-010 Barczewo
Transport kruszyw Olsztyn

Kiedy w roku 2008 powstała firma Mar Trans, jej głównym założeniem stał się kompleksowy transport materiałów sypkich nie tylko na terenie Olsztyna i okolicznych miejscowości, ale także na obszarze całej Polski. Od tego czasu zajmujemy się więc dostarczaniem i wywożeniem kruszywa, które jest nieodzownym elementem wszystkich prac remontowych i robót drogowych. Nasze doświadczenie opiera się na wielu rzetelnie wykonanych przewozach, o których mogą Państwo przeczytać w zakładce „Realizacje”.

Staramy się, by za wszystkimi naszymi działaniami związanymi z transportem materiałów sypkich, przemawiał profesjonalizm, który przejawia się w bardzo dobrze wykwalifikowanej i przeszkolonej kadrze pracowniczej. Każda z zatrudnionych przez nas osób dysponuje odpowiednimi kursami i potwierdzającymi je dokumentami, które zezwalają na pracę w terenie i użytkowanie ciężkiego sprzętu. Uważamy, że kwestia bezpieczeństwa pracy jest rzeczą pierwszoplanową i konieczną do zachowania.

W firmie Mar Trans mają Państwo do dyspozycji różnego rodzaju auta, dzięki czemu zapewniamy transport materiałów sypkich w każdej ilości. Dzięki niemu mamy szansę na sprostanie Państwa wymaganiom. Posiadane przez nas wywrotki, koparki i innego rodzaju sprzęt ciężki umożliwiają nam bezproblemowe wykonywanie powierzonych nam zadań na każdym etapie prac budowlanych, a świadczone przez naszą firmę usługi mają możliwość stać się dostępne są na terenie całego kraju.

Zapraszamy Państwa serdecznie do przyjrzenia się naszym referencjom i dotychczasowym pracom.

Logos