Telefon+48 602 701 091 E-mailkontakt@martrans.net LokalizacjaMARTRANS Mariusz Jędrasik, ul. Wojska Polskiego 28C/2, 11-010 Barczewo
Roboty ziemne Olsztyn

Jako firma Mar Trans, istniejąca na polskim rynku od 2008 roku, coraz pewniej czujemy się we wszystkich zleconych nam zadaniach na terenie Olsztyna i jego okolic. Pełen profesjonalizm w wykonywaniu wszystkich zleceń oraz świetne zaplecze techniczne sprawiają, że przedsiębiorstwo coraz lepiej radzi sobie na lokalnym rynku i bardzo dobrze odpiera ataki konkurencji.

Z racji niesłabnącego profesjonalizmu firmy Mar Trans również roboty ziemne Olsztyn ma na najwyższym europejskim poziomie, który cały czas staramy się podnosić. Dzięki nam coraz więcej placów budowy w tej miejscowości ma zapewnioną profesjonalną obsługę, co znacznie przyspiesza termin ukończenia budowy oraz remontów.

Warto również podkreślić, że Mar Trans w swoim doświadczeniu związanym z robotami ziemnymi miał do czynienia już z bardzo poważnymi przedsięwzięciami wymagającymi najwyższych kwalifikacji. Rewitalizacja Starego Miasta w Biskupcu należała do jednego z czołowych zleceń firmy, a prace odkrywkowe w kopalni kruszyw ECO – TER w Kronowie tylko wzmocniły profesjonalizm przedsiębiorstwa.

Firma Mar Trans jest jednym z najbardziej obiecujących fachowców w dziedzinie robót ziemnych, co poparte jest bardzo wieloma przykładami. Jesteśmy w stanie spełnić wszystkie Państwa oczekiwania i zapewniamy, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by jak najbardziej przyspieszyć wszystkie wykonywane przez nas roboty ziemne. Ze swojej strony bardzo dziękujemy za powierzone nam zaufanie i zapewniamy, że postaramy się go nie zawieść.

Logos